12 Gegužė

Seimas po pateikimo pritarė Šeimos stiprinimo įstatymo projektui

Seime įvyko Šeimos stiprinimo įstatymo projekto ir lydinčiojo Seimo statuto pakeitimo projekto pateikimas. Abiems projektams po pateikimo buvo pritarta. Iš 141 Seimo nario vakariniame posėdyje dalyvavo ir balsavimui užsiregistravo tik 58 (K. Masiulis pavėlavo registruotis, tad jo balsavimas užfiksuotas posėdžio protokole): 44 balsavo už, 4 – prieš ir 11 susilaikė.

Svarstyti Seimo posėdyje abu projektus numatyta jau birželio 30 d. Iki to laiko turėtų įvykti svarstymai ir būti pateiktos išvados Šeimos stiprinimo įstatymo projektui iš papildomų – Valstybės valdymo ir savivaldybių bei Biudžeto ir finansų – komitetų, pagrindinio – Socialinių reikalų ir darbo komiteto, o Seimo statuto pakeitimui – papildomo Socialinių reikalų ir darbo bei pagrindinio Teisės ir teisėtvarkos komitetų išvados.

Parengėme ir kviečiame susipažinti su 2016-05-12 balsavimo dėl Šeimos stiprinimo įstatymo projekto pateikimo svarstymui analize

Plačiau apie Šeimos stiprinimo įstatymo projektą, vykusias diskusijas ir kitus renginius bei atspindėjimą žiniasklaidoje rašome čia.