24 Aug

Pirmoji Šeimų NVO mugė

Rugpjūčio 21-23 d. Karklės SOS vaikų poilsiavietėje šurmuliavo Šeimų NVO mugė. Tai pirmas savaitgalio trukmės renginys šeimų organizacijų lyderiams, kurio išskirtinumas – galimybė dalyvauti su šeima, labai pasiteisino.

Renginiui numatytas uždavinys – bendradarbiavimo ir kompetencijų, reikalingų vis kokybiškesniam atstovavimui šeimų interesams, stiprinimas – buvo pasiektas. Dalyviai iš nacionalinių ir vietinių organizacijų susipažino, praturtino vieni kitus pasidalindami patirtimis, pranešimai apie viešą veiklos kalendorių, šeimos politikos horizontalumą suteikė daug svarbių žinių, diskusijose atsakyta į daug klausimų, išsigryninta ateinančių metų bendros veiklos kryptis ir nutarta toliau drauge dirbti organizuojant bendrus susitikimus nuotoliniu būdu ir atskirų NVO susitikimus.

Ypatingai svarbu, kad užmezgus kontaktus renginyje, bendradarbiavimas tęsiasi toliau: vyksta pasikeitimas informacija susirašinėjant, organizuojant vaizdo konferencijas, gyvus susitikimus, išryškinamos aktualios problemos ir ieškoma sprendimo būdų.

Plačiau apie projektą.